piątek, 15 stycznia 2016

Najlepsze rzeczy w życiu są za darmo
Najlepsze, a zarazem najważniejsze rzeczy w życiu są za darmo. Co w dzisiejszych czasach jest darmowe? Zastanówmy się chwile.
 Przytulenia i pocałunki okazywanie uczuć drugiej osobie, zawsze również może przywołać kolejne darmowe emocje radość czy szczęście a nawet uśmiech na twarzy. Rodzina, prawdziwi przyjaciele, którzy zawsze mogą Cię wesprzeć w danej sytuacji. Co za tym idzie, wspomnienia, które pozostaną na wieki. Miłość, uczucie za, którymi idą kolejne wspomnienia, uśmiech i szczęście. Najważniejszy sen, kto nie lubi spać? Chyba nikt.. Marzenia, które nadają sens naszemu życiu, a następnie ich spełnianie, które jest jeszcze większą radością niż ich planowanie. Pasje, które sprawiają nam przyjemność to urozmaicenie naszego życia. Malarstwo, fotografia a może moda? To Ty wybierasz - wybierasz to co kochasz robić, to co sprawia Ci przyjemność. W naszym życiu jest wiele darmowych rzeczy trzeba tylko je odkryć i przestać narzekać.Jeśli to czytasz uśmiechnij się teraz, albo nigdy zacznij odkrywać sens życia. Pamiętaj Uśmiech to podstawa. Właśnie odkrywam to co sprawia mi radość - pisanie postów. Staram się, aby one były dłuższe, lepsze oraz wnosiły "coś" do Waszego życia. Mam nadzieję, że mój blog się będzie rozwijał coraz bardziej i bardziej. Staram się być lepsza w tym co robię, pisać lepsze posty oraz wstawiać je częściej mam nadzieję, że wyjdzie to na dobre.

Co waszym zdaniem pozostanie darmowe?  

10 komentarzy:

 1. Śliczne zdjęcia oraz naprawdę fajny post! Wydaję mi się że pierwszy raz z takim typu postem natknęłam się na blogu ! Owszem uśmiech to postawa i mi również sprawia przyjemność pisania postów :)

  http://moda-naszym-swiatem.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Czasem nie dostrzegamy tego, że właśnie to co jest w życiu najważniejsze możemy otrzymać za darmo ;) Tylko trzeba też zrobić coś w tym kierunku :)
  http://ibaginska.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Racja, to co wymieniłaś w szczególności daje nam życie za darmo, a jeśli by się tak na dłużej zastanowić, to znajdzie się tego o wiele więcej ;)
  http://im-dollka.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetny post! Pozywtywnie napisany. Ludzie często podążają rzeczy materialnych, a nie doceniają tego, że mają rodzinę, przyjaciół czy zdrowie.
  /Liseł
  NASZ BLOG - KLIK

  OdpowiedzUsuń
 5. bardzo fajny post, często nawet nie zwracamy uwagi na to co dostajemy za darmo od życia
  obserwujemy?
  http://paolciapolcia16.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. Świetnie napisane, od razu uśmiech pojawia się na twarzy ♥ I całkowicie się zgadzam - to te darmowe "rzeczy" sprawiają że życie jest lepsze. Nie musimy za nie płacić, a dzięki nim jesteśmy szczęśliwi. W końcu szczęścia nie da się kupić :)

  Pozdrawiam xx
  ONLYMERY55.BLOGSPOT.COM

  OdpowiedzUsuń
 7. Superowe zdjęcia :)
  Obserwujemy ? :)
  http://bedifferent-ania.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 8. wg mnie warto sie cieszyc jak najbardziej tym co mamy za darmo typu uczucia czy cos
  http://happinessismytarget.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 9. Dobrze napisane! I od razu mam banana na twarzy! Zapraszam do siebie - kosmetyczny post! http://life-that-inspired.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń